KONST / Litografier / Grafiskt blad 11865130
*
nr 1186 5130
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Längtans landskap, 38/240, bladets mått: 26x20
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 maj 2018
kl 19:42:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/5 18:29:14
1
Vinnande bud
28/5 18:50:39
2
150 kr
28/5 18:50:39
1
(budbetjänt)
28/5 18:59:24
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier längtans landskap svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Läs om budbetjänten
nr 1186 5130
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Längtans landskap, 38/240, bladets mått: 26x20
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/5 18:29:14 | 1 | Vinnande bud |
28/5 18:50:39 | 2 | 150 kr |
28/5 18:50:39 | 1 | (budbetjänt) |
28/5 18:59:24 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier längtans landskap svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16